Organizace STUD

V Brně 15.4.2000

Vážení přátelé,

jak jste se již možná dozvěděli, pořádá SOHO v ČR letos v červnu již podeváté soutěž GAY MAN České republiky. Po úspěšném předloňském ročníku proběhne finálové kolo soutěže GAY MAN ČR 2000 v sobotu 24.6.2000 opět v reprezentativních prostorách brněnského Boby centra. Účast v porotě soutěže přijala řada známých osobností - kromě Jiřího Hromady např. fotograf Robert Vano, režisérka Andrea Majstorovič. Program večera budou uvádět osobnosti známé z televizních obrazovek - Bára Štěpánová a Vladimír Hrubý. Hlavními hosty večera bude Marta Kubišová a Ilona Csáková. Vzhledem k divácké návštěvě soutěže v roce 1998 očekáváme letos účast více než tisíce návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí (Rakousko, Slovensko, Německo).

Organizačním zajištěním soutěže bylo stejně jako v roce 1998 pověřeno občanské sdružení STUD Brno, což je společenství převážně mladých lidí, nejčastěji studentů brněnských vysokých škol, kteří se každý týden schází na pravidelných večerech. STUD vydává svůj vlastní měsíčník STUDna (náklad 100ks), pořádá různé akce a provozuje na Internetu vlastní webovské stránky (www.stud.cz).

Hlavním a největším úkolem STUDu v letošním roce je organizační zabezpečení oslav desátého výročí gay hnutí v České republice. Tyto oslavy proběhnou v Brně (kde bylo před 10 lety založeno SOHO v ČR) v týdnu od 19.6 do 24.6.2000. V rámci těchto oslav proběhne v kině Art čtyřdenní přehlídka filmů s gay a lesbickou tématikou, divadelní představení proběhne v divadle In flagranti, v brněnských gay klubech budou probíhat výstavy tvorby gay autorů a celé oslavy vyvrcholí finálovým večerem soutěže GAY MAN ČR 2000.

Na doprovodné akce se nám již podařilo zajistit finanční krytí, ale nejnáročnější z finančního i organizačního hlediska je zajištění finálového večera soutěže GAY MAN ČR 2000.

Pro účely organizace soutěže GAY MAN ČR 2000 byl zřízen speciální účet (IPB Brno, č.ú. 160126729/5100), na který lze přispívat a který bude využit pouze na krytí nákladů soutěže GAY MAN ČR 2000. Jsme připraveni uzavřít s každým ze sponzorů smlouvu o propagaci (která Vám umožní zahrnout sponzorský dar do nákladů) nebo smlouvu darovací.

 

SPONZOROVÁNÍ:

Jako výraz poděkování za podporu gay komunity (tedy i Vašich možných zákazníků) Vám v závislosti na částce, kterou byste byli ochotni podpořit konání této akce můžeme nabídnout následující:

  • poděkování za sponzorování akce Gay Man ČR 2000 v časopise Gayčko - v každém čísle od března do července - při zaslání sponzorského daru do 30. dne každého předcházejícího měsíce.
  • poděkování na speciálně zřízených webovských stránkách www.gayman.cz, které budou v provozu od začátku dubna. Vzhledem k propagaci těchto stránek i u jiných provozovatelů internetových stránek lze předpokládat i mezinárodní dopad tohoto poděkování, protože tyto stránky budou v provozu od začátku dubna nejméně do 31.12.2000 - po skončení soutěže budou doplněny obrazovým materiálem z jejího průběhu. Vaše reklama zde bude umístěna do 5 dnů po zaslání sponzorského daru a podkladů pro reklamu. Vzhledem k tomu, že tyto stránky budou zabezpečeny také v cizích jazycích, znamená to pro sponzory nezanedbatelnou reklamu u návštěvníků, kteří plánují svoji cestu do ČR. Pro vaši představu - naše základní stránka www.stud.cz už zaznamenala návštěvu více než 100 000 lidí z celého světa.
  • VIP vstupenky na finálový večer Gay Man ČR 2000 dne 24.6. v Laser show hall brněnského Boby centra, včetně vstupu na sponzorský raut.
  • uvedení jména firmy či osobního jména jako sponzora na plakátech finálového večera soutěže Gay Man ČR 2000 - 24.6.2000.
  • možnost umístění reklamní tabule přímo v Laser show hall Boby centra na finálovém večeru soutěže Gay Man ČR 2000 - 24.6.2000.
  • možnost umístění propagačních materiálů firmy přímo v Laser show hall brněnského Boby centra na finálovém večeru soutěže Gay Man ČR 2000 24.6.2000.
  • možnost umístění loga firmy na vstupence na akci Gay Man ČR 2000 - 24.6.2000.

V případě Vašeho zájmu o sponzorování finálového večera soutěže nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle 0603/717840 (Radek Menšík-STUD Brno), abychom s Vámi mohli dohodnout další spolupráci. Za Vaši podporu Vám předem děkujeme.

Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání i osobním životě a těšíme se na Vaši brzkou odpověď i na naše setkání v brněnském Boby centru - na čestných místech sponzorů soutěže GAY MAN ČR 2000.

S úctou

za STUD Brno     
Ing. Radek Menšík