Organizace STUD

Přátelé, hlavně přijďte.

Nezapomenu na noční můry před dvěma lety, když jsme dělali našeho prvního gaymana. Pronajali jsme Boby Centrum se spoustou místa a pak si říkali – přijde dost lidí? Pamatujete? Ten den byly volby! A pak ten pocit úlevy, když se začaly valit davy lidí dovnitř a vroucí kotel vytvořil atmosféru, na kterou se nezapomíná a která stojí za ty měsíce dřiny.

Přijďte. Snažíme se zabezpečit program tak, aby vás potěšil stejně jako minule. S hvězdami, hvězdičkami a hlavně s hřejivou přátelskou atmosférou. A velikou laserovou show místo ohňostroje na závěr.

Přijďte. Docházejí první přihlášky soutěžících a opět bude těžké vybírat do finále. Budou milí, chytří a pohlední stejně jako minule.

Přijďte. Je to náš svátek a naše přispění do celosvětové mozaiky Gay Pride. A navíc ten den oslavujeme 10 let gay hnutí v České republice. Přijďte nejen v sobotu. Celý týden budou probíhat různé doplňující akce. Na těchto webovských stránkách se budete postupně dozvídat podrobnosti o programu, doplňkových akcích i jména sponzorů.

Přijďte. Těšíme se na vás.

-gt-

Rámcový program

Vstupenky na akci