Organizace STUD

Gay Man České republiky je soutěž sympatie, kterou v letech 1992-2000 pod patronátem SOHO v ČR organizovaly některé jeho členské organizace. Dva ročníky - 1998 a 2000 - organizoval STUD v brněnském Boby centru.

Gay Man České republiky 1998Sedmý ročník soutěže o nejsympatičtějšího českého gaye organizovalo sdružení STUD-lgb pod patronátem SOHO v ČR v roce 1998.

Finálový večer soutěže se uskutečnil 20. 6. v Laser show hall brněnského Boby centra. Večerem provázeli Honza Musil a Šárka Kubelková a hlavním hostem byla Hana Zagorová.

 

Gay Man České republiky 2000 (foto: Robert Vano,  design: Tomáš Padevět)Gay Man České republiky 2000 se uskutečnil jako součást výročních oslav 10 let gay hnutí v ČR. Součástí rámcového programu oslav byly také výstavy, divadelní představení a filmová přehlídka. Všechny akce se uskutečnily díky laskavému přispění partnerů.

Soutěž o titul Gay Man České republiky pořádalo každoročně Sdružení organizací homosexuálních občanů - SOHO v ČR, které vždy pověřilo realizací některou ze svých členských aktivit. Organizátorem devátého ročníku bylo občanské sdružení STUD Brno.

 

Informace před soutěží: pro návštěvníky, pro lenochy, pro soutěžící, pro sponzory, pro média, English, Deutsch.